Німецький виробник Hörmann презентує нову лінійку міжкімнатних дверей. Це високоякісна продукція, що відповідає найвищим показникам безпеки та комфорту експлуатації. У Львові замовити міжкімнатні двері Hörmann можна у представництві компанії “Техно-СІМС” — офіційного партнера німецького гіганта.

 

            Нова лінійка включає 4 серії продукції. Перший варіант — це звичайні двері з суцільної деревʼяної плити. Серія має назву BaseLine. Унікальною особливістю цієї серії є використання дуже стійкого до механічних ушкоджень покриття Duradecor. Воно покриває деревне полотно, гарантуючи чудовий естетичний вигляд, завдяки великій різноманітності мотивів та варіантів оформлення.

 • Друга серія міжкімнатних дверей носить назву ConceptLine. До неї належать моделі оригінального дизайну. Вони представлені в 3 кольорах: білому, світло-сірому та антрацитовому. Покриття полотна (до речі теж Duradecor) реалізоване в трьох варіантах: ультраматове, глянцеве та рифлене. На останньому поєднуються матові та глянцеві елементи, що справляє надзвичайне естетичне враження.

   

              Наступна серія, презентована німецьким виробником, має назву DesignLine. З назви зрозуміло, що сюди входять моделі дверей з певними дизайнерськими елементами. Дверні полотна тут прикрашені різноманітними аплікаціями з дерева чи скла, піскоструйним розписом. На поверхні витиснуті різноманітні канавки.

   

              Остання серія міжкімнатних дверей Hörmann — скляні. Вона названа GlassLine. Дверні полотна прикрашені піскоструйними розписами, рельєфними канавками, лазерними візерунками чи шовкографією.

   

              Додатково, німецький виробник пропонує широкі можливості оснащення. Наприклад, двері можна автоматизувати електроприводами з пультом ДК. Зручно, якщо в сімʼї є особи з обмеженими можливостями. Дверна коробка VarioFix, яку можна замовити додатково, забезпечує високу стійкість від механічних ушкоджень. Може витримати навіть удар дитячого автомобіля, а також, вона чудово згладжує неоднакову товщину суміжних стін.

   

              Перелік переваг звичайно неповний. Офіційний представник Hörmann у Львові — компанія “Техно-СІМС”, запрошує всіх, хто бажає придбати високоякісні двері або отримати консультацію. Менеджери допоможуть зорієнтуватись і підібрати найкращий варіант.