Про нас

“Техно-СІМС” пропонує своїм клієнтам такий спектр послуг і асортимент продукції, що йому просто нема рівних у Львові чи області.

В далекому вже 1997 році розпочалась історія львівської торгової компанії «Техно-СІМС». Минуло декілька десятиліть, і на сьогодні постала організація, аналогів якій нема на теренах Західної України. “Техно-СІМС” пропонує своїм клієнтам такий спектр послуг і асортимент продукції, що йому просто нема рівних у Львові чи області. Більш того, німецький виробник Hörmann зробив львівську фірму своїм офіційним та сертифікованим дистрибʼютором. А як відомо, німецькі організації укладають подібні договори лише з надійними та серйозними підприємствами.

Більш детально познайомитись з продукцією німецького промислового гіганта можна безпосередньо в офісі “Техно-СІМС” у Львові, на вулиці Героїв УПА 77. Там знаходиться наймасштабніший в Україні шоу-рум воріт та дверей Hörmann. Висококваліфіковані спеціалісти львівської компанії періодично проходять стажування і навчання безпосередньо на виробництві у Німеччині. Це підтверджено відповідними персональними сертифікатами. Подібний досвід на теренах Західної України є унікальним.

Компанія Hörmann постійно впроваджує найновіші технологічні винаходи у свою продукцію. Тому ворота і промислова техніка німецького виробника відповідають найвищим європейським стандартам безпеки. Менеджери львівської компанії чудово орієнтуються в найскладніших питаннях, щодо товарів Hörmann. Більш того, вони можуть вирішити питання високоякісного монтажу техніки. Бо всім відомо, що некваліфіковані монтажні роботи можуть зіпсувати найкращу у світі техніку, через можливі перекоси чи інші неякісно виконані роботи. Окрім того, “Техно-СІМС” надає офіційну гарантію виробника на всю продукцію Hörmann. Товари німецького концерну є однією з найважливіших гілок діяльності львівської компанії. До них належать: гаражні та промислові ворота (секційні, рулонні, підйомно-поворотні), вогнетривкі; міжкімнатні та вхідні двері; шлюз-тамбури, перевантажувальні мости, герметизатори; електроприводи до воріт та дверей.

Паралельно з німецькою компанією, “Техно-СІМС” є дистрибʼютором італійської групи компаній CAME Group. Основна спеціалізація якої — обладнання для парковок: боларди, барʼєри, шлагбауми, системи управління парковками, автоматичні каси, стійки при вʼїзді та виїзді з території. Паралельно Came виготовляє найсучасніші відеодомофонні системи, автоматику для гаражних чи промислових воріт, велику кількість аксесуарів для парковок: фотоелементів, пультів ДК, сигнальних ламп тощо.

Поряд з європейськими партнерами, “Техно-СІМС” співпрацює з українськими виробниками: Інтерʼєр Плюс (зовнішні та внутрішні засоби сонцезахисту) та Hardwick (ворота розпашного та відкатного типу; сталеві ролети; хвіртки). Окремою групою товарів, які теж можна замовити в офісі львівської компанії є промислові та побутові стабілізатори Volter.

Підводячи підсумок скажемо, що у Львові є компанія з унікальним досвідом, яка пропонує:

• колосальний вибір високоякісної продукції, адаптованої до українських електромереж;
• консультацію в найскладніших питаннях фахівців, що постійно проходять навчання за кордоном;

  • офіційну гарантію європейського виробника;
  • післягарантійний сервісний супровід;
  • допомогу в монтажних роботах;
  • індивідуальний підхід та дотримання термінів.

Очікуємо Вас у Львові на Героїв УПА 77. Ми зажди раді допомогти!

Маєте запитання?
Отримайте безкоштовну консультацію!

Наші партнери

Компанія «Техно-СІМС» зі Львова не перший рік співпрацює з найкращими виробникам воріт, дверей, перевантажувальної техніки, а також обладнання для парковок та багато іншого. Головними партнерами львівської компанії є:

Hörmann

Hörmann — німецький промисловий гігант. Лідер ринку промислових та гаражних воріт, перевантажувального обладнання. Компанію було створено ще в далекому 1935 році, і вона досі невпинно розвивається, постійно впроваджуючи в свою продукцію новітні технології. Деякі функціональні особливості товарів Hörmann є унікальними на ринку у своїх нішах. Основна спеціалізація: гаражні (секційні, рулонні, підйомно-поворотні) та промислові вогнетривкі ворота; перевантажувальні мости, шлюз-тамбури, герметизатори; вхідні та міжкімнатні двері; автоматика для воріт, дверей. Виробник Hörmann — безумовний флагман в питаннях безпечності та комфортності виробів.

Hoermann

Came

Came — італійський концерн, що присутній на ринку понад 45 років. Фактично включає в себе 5 різних виробництв. Ця група компаній має назву CAME Group. Подібно до німецького виробника Hörmann, постійно працює над вдосконалення безпечності продукції. Багато пропозицій Came є унікальними на ринку. Основна спеціалізація: автоматика та додаткові аксесуари до гаражних чи промислових секційних воріт; паркувальні системи, автоматичні каси для парковок, виїзні та вʼїзністійки, шлагбауми, боларди-блокатори, барʼєри; відеодомофони. Виробництво продукції відбувається на заводах у Італії.

CAME

Інтерʼєр Плюс

Інтерʼєр Плюс — український виробник сонцезахисних конструкцій. Розпочав свою діяльність в 1996 році. На сьогоднішній день пропонує багато ексклюзивних рішень для зовнішнього та внутрішнього сонцезахисту. У виробництві використовуються тільки найкращі матеріали: італійські тканини PARA Tempotest чи SergeFerrarі, французька автоматика Somfy. Основний асортимент продукції для зовнішнього сонцезахисту це: фасадні маркізи, пергольні та терасні системи. Для внутрішнього сонцезахисту пропонується величезний вибір штор, ролет та жалюзі. Колосальний вибір кольорів та мотивів тканин.

6Ggg1ezQ_400x400

Hardwick

Hardwick — виробник з України, що виготовляє статичні чи рухомі захисні конструкції. Основна спеціалізація: відкатні та розпашні ворота; промислові, гаражні та вʼїзні секційні ворота; сталеві ролети; хвіртки. Компанія відносно молода, розпочала свою діяльність в 2007 році. Виготовляє всю свою продукцію з оцинкованого профілю, який сама ж виробляє. Незважаючи на невеликий вік, виробник дуже добре себе зарекомендував на ринку, а розробка полотна воріт взагалі є унікальною, що підтверджено патентом.

hardwick
Маєте запитання?
Отримайте безкоштовну консультацію!

НАШІ КЛІЄНТИ