26/03/2019

Регулярне провітрювання гаража дуже важливо перш за все, коли гаражні ворота з хорошою теплоізоляцією встановлюються в погано ізольованих гаражах. Щоб при цьому в гараж не потрапляв бруд, листя і дрібні тварини, провітрювання здійснюється шляхом відкидання верхньої секції (опційне оснащення). Для здійснення енергоефективного провітрювання додатково рекомендується встановити кліматичний датчик, який автоматично управляє провітрюванням.

Вентиляційна щілина в області верхньої секції

З опційним роликотримачем, Вам для провітрювання гаража потрібно всього лише відкинути верхню секцію Ваших воріт. Нижня секція воріт залишається на підлозі закритою, не дозволяючи проникнути всередину дрібним тваринам або листю. Біля воріт з приводом відкривання вентиляційної щілини налаштовується за допомогою функції приводу «2-а висота відкривання». Можливо дооснащення роликотримачем всіх гаражних секційних воріт LPU 67 Thermo і LPU 42, а також всіх гаражних секційних воріт LPU 42 з приводом SupraMatic або ProMatic.

Кліматичний внутрішній датчик HKSI
Кліматичний внутрішній датчик для приводів SupraMatic 3 (починаючи з індексу C) і WA 300 S4 (починаючи з індексу D) контролює вологість повітря в гаражі і управляє провітрюванням.

При занадто високій вологості повітря ворота автоматично відкриваються за допомогою функції приводу «2-а висота відкривання», а після того, як рівень вологості нормалізується, ворота знову автоматично закриваються. Для оптимальної експлуатації можна регулювати діапазон температур, в якому ворота не відкриваються (наприклад, якщо в гаражі є небезпека замерзання), час відкривання (наприклад, виключення на ніч) і тривалість відкривання (наприклад, тривалість одного провітрювання макс. 2 години).

3. Опціональний зовнішній датчик HKSA

Зовнішній датчик, який додатково вимірює вологість повітря поза приміщенням і при високій вологості зовні запобігає відкривання воріт. Для швидкої та ефективної циркуляції повітря можна встановити вентилятор (Надається замовником)

Більше на сайті www.hormann.ua