Гаражні чи промислові ворота від німецької компанії Hörmann є втіленням якості, надійності та довговічності. Промисловий гігант з Німеччини на ринку присутній з 1935 року, і протягом свого існування став законодавцем мод у виробництві воріт, перевантажувальної техніки, дверей. І до сьогодні багато технологічних особливостей виробника є унікальними для ринку.

 

            Тому купуючи гаражні чи промислові ворота можна бути впевненому, що продукція прослужить довго і надійно, що експлуатація буде безпечною і комфортною. Спробуємо дослідити в чому ж таємниця Hörmann.

Основоположник німецького концерну Август Хьорман, закладаючи фундамент майбутнього промислового гіганта, основний акцент зробив на найвищій якості. Тому одним із головних козирів виробника є виготовлення всіх ключових складових частин воріт на власних заводах, де впроваджена висока стандартизація. Як наслідок, всі окремі компоненти ідеально сумісні між собою.

 

            Другою важливою перевагою Hörmann є постійне впровадження нових технологій. Наприклад, системаBiSecur, що дозволяє дистанційно керувати воротами. Цей продукт є насправді унікальним, і ніхто з конкурентів не запропонує подібного.

 

            Третім козирем німецького виробника є високий рівень безпеки виробів, що підтверджено незалежними експертизами. В конструкціях воріт, чи промислових, чи гаражних використовуються спеціальні пристрої розпізнавання перешкод. Вони закладені в механізм приводу, і одразу спрацьовують, коли полотно натикається на найменшу перешкоду. Але це ще не все. Ворота можна оснастити світловими барʼєрами чи решітками, що постійно сканують зону відкривання і при розпізнаванні перешкод, автоматично зупиняють полотно.

 

            Більш того, у воротах Hörmann кожна найдрібніша деталь виготовлена таким чином, щоб експлуатація була найкомфортнішою і безпечнішою. Виробник пропонує величезний вибір мотивів воріт, кольорів виконання. Якщо у воротах є елементи засклення, то для них використовують спеціальне багатошарове скло Duratec, яке практично неможливо розбити, і навіть у тріснутому стані, зберігає цілісність, захищаючи від порізів.

 

            Більш детально дізнатись про товари компанії Hörmann можна у Львові в офіційного партнера — компанії “Техно-СІМС”.