В період з 01.07-31.12.2020 купуючи секційні гаражні ворота LPU 42, ви отримуєте хвіртку за спеціальною ціною — 450 € (у грн. за курсом НБУ на дату покупки). Ваша економія від звичайної роздрібної ціни на хвіртку складає 50%

Особливістю хвіртки або, як її іноді називають, дверей в воротах Hörmann є зовсім низький поріг із нержавіючої сталі. Його висота посередині складає всього 10 мм, а по краях — 5 мм. Спеціалісти називають таку конструкцію «хвірткою без порога». Ця додаткова перевага дозволить вам без перешкод викотити з гаража візок, мотоцикл або скутер.

Хвіртка складається із секцій по аналогії з гаражними воротами. Секції виготовлені з двох листів високоякісної сталі і заповнені всередині поліуретаном.

Поверхня має таку саме фактуру і колір, що і ворота.

Рама хвіртки виконана з алюмінію, анодованого в натуральний колір. Проте за бажанням Ви можете замовити фарбування у будь-який колір за картою RAL.

У верхній секції по всій довжині воріт встановлено захисний ущільнювач. Він забезпечує герметичність конструкції та попереджає втрату тепла.

Приховані петлі надають хвіртці акуратного і гармонійного вигляду.

Ворота серії LPU 42 з хвірткою всередині поставляються шириною до 5 м.

Двері у воротах фіксуються багатоточковим замком – рігелем у формі ґачка, що встановлений у кожній секції. Перевага очевидна: високий ступінь захисту від небажаного проникнення.

Хвіртки до гаражних воріт Hörmann серійно постачаються з верхнім самозамикачем на шині ковзання, а також з обмежувачем відкривання і фіксатором.

У якості опції ми пропонуємо вбудований самозамикач із фіксатором для забезпечення оптимального захисту і чудового дизайну.

Подвійний ущільнювач гарантує щільність прилягання хвіртки до рами, а найголовніше – теплоізоляцію.