Привід Рор

 • Автоматика Nice привід Рор

   
  Параметр Дані
  Максимальна ширина створки: 2 м
  Швидкість (об./хв.): 1,68
  Робочий цикл (циклів/год): 80
  Потужність (Вт) : 75
  Робоча температура (°C Мін./Макс.): -20 ÷ +50
     

Дана модель приводів монтується на розсувні ворота зі стулками довжиною до 2 м. Вона ідеально підходить легких конструкцій з невеликими стійками, а також одностулкових хвірток. Привід нереверсивний електромеханічний на 24 В постійного струму, мається шарнірне плече, мається на увазі зовнішній монтаж. Повна сумісність з системою Solemyo.

Є дві моделі з двигуном нереверсивного типу на 24 В постійного струму, з кінцевим вимикачем на відкривання без блоку управління (РР7224), а також з вбудованим блоком управління (РР7024).

Розблокування приводу дуже зручна, вона виконується персоналізованих ключем. Більш досконала електроніка забезпечує уповільнення при зупинці і прискорення на старті, достовірне виявлення перешкод і інтеграцію з чутливим краєм 8,2 кОм.

Для виконання монтажу приводу не потрібно зварювання. Компактні розміри (ширина 167 мм) роблять його відповідним для будь колони. При відключенні основного джерела струму привід буде працювати від вбудованого акумулятора PS124.

Потужність приводу забезпечується крутящим моментом 180 Нм. Невеликий корпус має алюмінієве підставу і відмінні характеристики протиударних. Приводи Pop прекрасно підходять для інтенсивної експлуатації.

Наші сертифікати:

Переглянути повний перелік сертифікатів

Новини


Яндекс.Метрика
Закрити