Акції Hörmann

Німецький виробник Hörmann проводить акцію, що полягає в суттєвому зниженні ціни на певні товари, навіть до 30% на деякі позиції.

Німецький виробник Hörmann проводить акцію, що полягає в суттєвому зниженні ціни на певні товари, навіть до 30% на деякі позиції. Скористатись пільговими умовами можна в будь-якого офіційного партнера виробника. У Львові таким представником є торгова компанія “Техно-СІМС”. Знижені ціни на продукцію будуть діяти до 31.12.2018.

Перелік акційних товарів включає декілька видів воріт для гаражних приміщень, вхідних дверей та автоматичних електроприводів до вʼїзних воріт. Розглянемо більш детально запропоновані акційні товари:

RenoMatic light 2018

RenoMatic light 2018 — секційні гаражні ворота, що управляються з допомогою електропривода. Полотно воріт утворене двостінною секцією, завдяки чому забезпечується висока теплоізоляція. За акційною ціною доступно 3 варіанти поверхневої накладки Woodgrain в трьох кольорах (транспортний білий, сіро-антрацитовий і земельно-коричневий), а також стійкої до впливу ультрафіолету поверхні Decocolor в кольорах золотий дуб, темний дуб, нічний дуб. Доступна базова комплектація і покращена (додаткове

RenoMatic 2018

RenoMatic 2018 — гаражні секційні ворота, покращені порівняно з попередньою моделлю електроприводом ProMatic. В акції приймають участь моделі з двома варіантами зовнішніх накладок: Sandgrain (антрацитово-сірий, транспортний білий, земельно-коричневий кольори) і Decograin (кольори TitanMetallic
CH 703, золотий дуб, темний дуб). Конструкція передбачає спеціальний стопор, що унеможливлює підважування. Серійно укомплектовані елегантним чорним пультом HSE4BS. В акції приймають участь певні розміри воріт. Детально уточнюйте у менеджера «Техно-СІМС».

Thermo 65

Thermo 65 — вхідні двері з високим рівнем теплоізоляції та потужною системою захисту від взламування, що відповідає класу RC2. Головні конструктивні особливості: сталеве полотно, товщиною 6,5 см, термічно розділене. Дверна коробка, виготовлена з антикорозійного алюмінію, має товщину 80 мм. 5-точковий замок із антивандальним захистом. За пільговою ціною пропонується декілька варіантів декору та кольору з внутрішньої та зовнішньої сторони дверей.

LineaMatic P

LineaMatic P — електропривод для воріт відкатного типу, укомплектований пультом HS5BS. Привод забезпечує плавний пуск і зупинку полотна, часткове відкривання воріт. Працює з системою BiSecur.

RotaMatic 2

RotaMatic 2 — привод для воріт розпашного типу, на 2 стулки. Сумісний з системою BiSecur, укомплектований серійно пультом HS5BS чорного кольору. Плавний старт, зупинка; часткове відкривання воріт; функція обмеження зусилля.

ProPort D

ProPort D — електропривод для розпашних воріт. Можливість синхронного розкриття обох стулок або однієї для проходу. Укомплектований 2-канальним пультом ДК.

ProPort S

ProPort S — автоматичний привод для відкатних воріт до 4 м шириною. Функція часткового розкриття, в комплекті 2-канальний пульт ДК.

Заохочуємо скористатись умовами акції від німецького виробника Hörmann і придбати товар, який вас зацікавив до 31.12.18. Для цього звертайтесь у “Техно-СІМС”! Очікуємо вас!

Маєте запитання?
Отримайте безкоштовну консультацію!